belka nawigacyjna - powórzona na dole strony

      Download dla BIBLOSa       

 
Poniżej znajduje się lista plików związanych z programem BIBLOS - aby rozpocząć pobieranie pliku należy kliknąć na przycisk pobierz znajdujący się po prawej stronie tabeli. 
  
Jeśli Twoje łącze z Internetem jest zbyt wolne by ściągać tak duże pliki zamów program demonstracyjny na CD-ROM po kosztach przesyłki - 15 zł. Otrzymasz CD-ROM i drukowaną instrukcję użytkowania (80 stron).
    
Użytkownicy, którym nie minął roczny okres gwarancyjny mogą otrzymać bezpłatne uaktualnienie na CD-ROMie. Wystarczy zgłosić taką potrzebę - najlepiej mailem: Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.
Jeśli masz kłopoty z pobraniem któregoś z plików - prosimy o kontakt:
    
plik opis wielkość  
BIBLOS DEMO Wersja demonstracyjna programu BIBLOS. Zawiera program oraz instrukcję w postaci elektronicznej. 7 MB Pobierz

Instrukcja Obsługi Instrukcja obsługi programu BIBLOS w formacie PDF. Ułatwi dokładniejsze zaznajomienie się z programem BIBLOS.
Uwaga:
Jeśli nie chcesz otworzyć dokumentu w oknie przeglądarki lecz zapisać go na dysku kliknij prawym klawiszem myszy na na przycisku pobierz i wybierz z menu kontekstowego pozycję Zapisz obiekt docelowy jako...
3,5 MB Pobierz

 

strona główna produkty kontakt o firmie pomoc techniczna

Copyright © 2000 Jeżyk Software. Wszystkie prawa zastrzeżone.